Dzisiaj jest: sobota, 31.07.2021r. Imieniny: Helena, Ignacy, Lubomir
   
reklama na telebimie
  poligrafia
   serwisy internetowe

AGgroup       innowacyjna reklama na telebimach

...wyjdź z cienia, bądź widoczny...


     Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą, świadcząca usługi reklamowe, oparte na nowoczesnej technologii.  Podstawowym filarem naszej działalności jest emisja reklam na najwyższej jakości ekranach LED-owych oraz monitorach w centrach handlowych.
Reklama na naszych nośnikach skierowana jest do firm oraz instytucji dla których ważny jest rozwój oraz promocja swoich produktów. Dzięki wielkim możliwiścią nośników LED jesteśmy wstanie zaoferować naszym klientom nieograniczone możliwości reklamy, obok której potencjalny odbiorca nie przejdzie obojętnie.

Nasz zespół tworzą osby z dużym doświadczeniem, specjaliści w dziedzinie reklamy. Służymy wszechstronną i specjalistyczną wiedzą, zapewniamy najwyższą jakość świadczonych usług. Oferujemy naszym klientom wszystko co z branżą reklamy jest związane u jednego dostawcy. Dostarczamy klientom kompleksowe rozwiązania, tworzymy spoty reklamowe emitowane na naszych nośnikach, projektujemy i realizujemy wszelkiego rodzaju materiały promocyjne wizytówki, ulotki, banery, plakaty, świadczymy usługi w tworzeniu nowoczesnych serwisów internetowych.

AG group  to odpowiedź na potrzeby firm, które pragną:
-dynamicznie się rozwijać,
-reklamować się skutecznie,
-dotrzeć do nowych odbiorców,
-wyprzedzać konkurencję,
-wzmocnić prestiż oraz pozycję na rynku.


Dajemy państwu możliwośc świadeczenia naszych usług na dwóch wielkowymiarowych nośnikach LED zlokalizowanych w Mszanie Dolnej skrzyżowanie ulic Kolbego i Orkana (teren komisu samochodowego), oraz w Limanowej na ul.Józefa Piłsudskiego 6.

Dodatkowo nasza oferta zawiera dwa nośiki reklamy - mointory zlokalizowane w najbardziej widocznych miejscach w mieście, centrach handlowych galerii Krakowska oraz galerii Tesco  w Mszanie Dolnej.Ekrany diodowe spełniają obecnie rolę najskuteczniejszego środka przekazu informacji. Od kilku lat reklama LED jest obecna w największych miastach świata. Obecnie z powodzeniem wkracza na polski rynek, a jej popularność stale rośnie. Z uwagi na wysoką efektywność i łatwość dotarcia do odbiorcy jest ona coraz chętniej wykorzystywanym medium.
Największą jej zaletą jest SKUTECZNOŚĆ!
Badania pokazują wielokrotnie większą skuteczność reklamy LED od jej innych form. Jej efektywność porównywalna jest z efektywnością reklam telewizyjnych. Ponadto OGÓLNODOSTĘPNOŚĆ REKLAMY wyświetlanej na telebimie sprawia, że nawet osoby, które nie mają kontaktu z innymi mediami są podatne na jej wpływ.


Reklama jest wyświetlana w każdej chwili i dociera do ponad 95% odbiorców.

 

 

Zespół AGgroup

Wydrukowane z: http://www.aggroup.com.pl/o-firmie-rozwiniecie.html