Dzisiaj jest: sobota, 31.07.2021r. Imieniny: Helena, Ignacy, Lubomir

REKLAMA WIZUALNA NA TELEBIMACH

Proponujemy coś nowego, świeżego i innowacyjnego na lokalnym rynku reklamy, jaką jest reklama na telebimie. Telebimy LED to nowoczesna i bardzo skuteczna forma reklamy. Dzięki dynamice obrazu, reklama przykuwa uwagę, a tym samy dociera do szerokiego grona potencjalnych klientów. Taka forma outdooru jest zdecydowanie bardziej efektywna niż zwykłe billboardy. W dzisiejszych czasach, aby zaistnieć trzeba przebić się poprzez gąszcz konkurencji i pokazać klientowi, że jesteśmy, że mamy dla niego coś wyjątkowego.


Oferujemy umieszczenie innowacyjnej i skutecznej  reklamy:  na ekranie LED o powierzchni 7,5 m2 w Mszanie Dolnej, dwóch nośników LCD 42" znajdujących sie w dwóch galeriach w mieście.


Lokalizacja telebimu ma miejsce przy drodze krajowej nr 28 w  Mszanie Dolnej na głównym skrzyżowaniu, ulic Kolbego, Orkana (teren komisu samochodowego).

Jest to niezwykle atrakcyjne miejsce ze względu na duże natężenie samochodów oraz pieszych - potencjalnych klientów,  a wyświetlane spoty reklamowe są bardzo dobrze widoczne z trzech ulic: Kolbego, Starowiejskiej, Piłsudskiego.

Czas reakcji z reklamą wynikające z natężenia samochodów wynosi nawet 60 sekund. Telebim i jego treść reklamowa dzięki jego usytuowaniu i dynamice przykuwa od pierwszej chwili uwagę kierowców i pieszych.
Dzięki innowacyjnemu rozwiązaniu  oraz połączeniu kilku naszych ofert  jednocześnie, jesteśmy wstanie zaoferować niezwykle skuteczną i nowoczesną formę reklamy


Emisja reklam w zależności od potrzeb klienta istnieją różne warianty emisji spotów. Ilość spotów reklamowych jaką możemy dopasować do potrzep kampani reklamowej jest ogromna, każdy klient może ustalić to indywidualnie lub skorzystać z naszej oferty, zapraszamy do skontaktowania się z naszym doradcą. Standardowa oferta to wyświetlanie spotu w pętli nie rzadziej niż co 5 min długośći spotu 15s. Zaletą emitowanych spotów jest element zaskoczenia który uzyskujemy dzięki dynamicznej formie reklamy jaka jest animacja, istnieje również możliwość podmiany spotu podczas trwania kampanii reklamowej(zmiana promocji, zmiana danych kontaktowych,itp.). Dzięki takiej formie w krótkim czasie jesteśmy wstanie przedstawić naszą ofertę potencjalnemu odbiorcy, a tym samym zachęcić go do skorzystania z naszych usług.

W naszej ofercie znajduję się również telebimy:

w Limanowej 11m2, telebim jest zlokalizowany przy drodze krajowej nr28 przy wjeździe do centrum miasta na ul.Józefa Piłsudskiego 6.

W Krakowie ul. Igołomska -Dymarki ekran jest zlokalizowany przy drodze wyjazdowej z Krakowa w kierunku Sandomierza oraz dojazdu do autostrady A4, skrzyżowanie ulicy Igołomskiej i Dymarki  w zasięgu oddziaływania ekranu występuje bardzo duże natężenie spowolnionego ruchu samochodów. Głównymi odbiorcami reklamy są mieszkańcy Krakowa oraz okolicznych miejscowości, jak i wszyscy jadący w kierunku Sandomierza.
Ekran rozmiarów 12m2 rozdzielczość ekranu 540x306  P16


Dzięki takiemu rozwiązaniu możemy mieć pewność, że każda kampania reklamowa zostanie zauważona przez potencjalnych klientów.

Wydrukowane z: http://www.aggroup.com.pl/telebim/